Konkurs Ivnet – Jak Zarobić Atrakcyjną Nagrodę!

Zobacz galerię 16 sierpień 2016 19:52 od ivnet.pl

Konkurs Ivnet – Jak Zarobić Atrakcyjną Nagrodę!

Jesteś czytelnikiem bloga OPI należącego do portalu ogłoszeniowego ivnet.pl? Szukasz interesujących Cię ogłoszeń? A może jesteś ogłoszeniodawcą i zaciekawiła Cię nasza oferta? Niezależnie od tego, dlaczego z nami jesteś, mamy dla Ciebie interesującą propozycję – ale o tym dowiesz się na końcu artykułu. Możesz przejść tam od razu, ale zachęcamy do przeczytania artykułu.

Czym jest portal ogłoszeniowy ivnet.pl?

Jeśli jeszcze tego nie wiesz, z chęcią przybliżymy Ci naszą ideę. Strona z ofertami i ogłoszeniami powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie marketingu internetowego. W sieci znajduje się wiele podobnych stron, ale najczęściej trzeba płacić za ogłoszenia motoryzacyjne czy ogłoszenia pracodawcy, który poszukuje pracowników. 

Ivnet.pl oferuje darmowe ogłoszenia bez ograniczeń, a także szereg dodatkowych opcji. U nas masz wiele możliwości reklamy. Możesz zdecydować się na całkowicie darmowe wystawianie ogłoszeń, które nie wiążą się z żadnymi zobowiązaniami. Wystarczy, że założysz profil i wystawisz swoje ogłoszenia. Jeśli jednak chciałbyś, aby Twoja Firma lub Osoba była skuteczniej promowana, możesz wybrać opcję Oferty Firm lub Oferty Extra, w której dostajesz:

  • Promocja oferty w serwisie ivnet.pl
  • Promocja oferty w danej kategorii
  • Możliwość promocji oferty na Facebooku i innych portalach społecznościowych
  • Oferta może być dodana do newslettera wysyłanego do subskrybentów
  • Opiszemy Twoją firmę, usługę lub produkt w artykule sponsorowanym na blogu
  • Możesz uruchomić własny program partnerski
  • Możesz zaoferować użytkownikom kupony rabatowe, które są atrakcyjne dla klientów

Prawda, że to o wiele korzystniejsze rozwiązanie, dające więcej możliwości niż w przypadku większości polskich portali ogłoszeniowych? Jeśli chcesz, możesz wystawić produkty bezpośrednio w serwisie ivnet.pl, dzięki czemu zyskasz dodatkową platformę sprzedaży! 

Oferty i ogłoszenia ivnet.pl – korzyści dla internautów i użytkowników

Nasz portal ogłoszeniowy to także wyjątkowe miejsce dla internautów, poszukujących okazji. Można u nas znaleźć ogłoszenia z kategorii takich jak: motoryzacja, zdrowie i uroda, oferty dla firm i wiele innych. Ogłoszenia pogrupowane są w łatwych do przeglądania kategoriach, Na naszym blogu OPI i profilach społecznościowych prezentujemy ciekawe propozycje firm. 

Kupony rabatowe

Specjalnie dla naszych ogłoszeniodawców i użytkowników uruchomiliśmy możliwość udostępniania i pobierania kuponów rabatowych. Przeczytaj artykuł Jak zarobić przy pomocy kuponów rabatowych i artykuł O korzyściach z kuponów rabatowych. Firma może taki kupon udostępnić, umożliwiając klientowi otrzymanie atrakcyjnej zniżki. Z kolei każdy użytkownik, może pobrać taki kupon. To się opłaca, gdyż wydając kilka złotych na kupon rabatowy zyskujesz zniżkę kilkadziesiąt, a nawet kilkaset złotych w przypadku niektórych ofert.

Konkurs z nagrodami! 

Dla naszych czytelników i użytkowników portalu ogłoszeniowego ivnet.pl przygotowaliśmy promocję – konkurs z nagrodami. Zasady są bardzo proste, podobne do sledzimykonkursy.pl , e-konkursy.info , hapnij.pl , wygranekonkursy.pl , a także atrakcyjnekonkursy.pl

Do wygrania atrakcyjne nagrody, wystarczy spełnić 3 warunki. Zachęcamy do udziału w konkursie, a także do regularnego odwiedzania naszego bloga OPI, na którym pojawiają się nowe, ciekawe artykuły.    

Konkurs Ivnet - Jak Zarobić Atrakcyjną Nagrodę !

Jeśli chcesz, możesz wziąć udział w Konkursie Ivnet i zarobić atrakcyjną nagrodę oraz otrzymać za darmo gwarantowane bonusy.

Jeśli jesteś dostatecznie szybki,

możesz wygrać cenną nagrodę i gwarantowane bonusy

SPEŁNIJ 3 PROSTE WARUNKI !

Z wyrazami szacunku,

Mariusz Waldheim

Zobacz galerię zdjęć artykułuBrak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Wyraź swoją opinie ! Nie zwlekaj wyraź opinie na temat artykułu!
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.